.

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да
Уникатен прст прстен се види со флипup черепот маскаЕластичен watchband, прилагодливи на времето knob и ветерО
Предмет бр : TR622Количина : 1pcМатеријал : Цинк, алуминиум,природен lapis lazuli камен со антички сребрен Позлате
MOQ 1pcs Големина6#,7#,8#, 9# Ширина 8мм Тежина 4.5 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз кар
Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети
modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Мажите Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 714 (Можете да оставите
com EPacket 720 дена www.net / en / SF Изразат 520 Дена www.com DHL 310 Дена www.cn Хонгконг Пост 1545 дена www Број На Модел : J0653ДЕТАЛ
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори ра
ширина 8ммголемина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар
JEXXI Едно Парче Шик Подарок Жените Дама Накит Голема Bowknot Дизајн Партија Прстен Прекрасен Украс Прст Бенд
JEXXI Нови Пристигнување Обичен Бенд Sterling Silver Жена Предложи Ангажирање Прстен Мода Свадба Накит Јасно Цир
Љубезно ве потсетам : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената
ДеталиПакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во наша
Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.c
Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .4Хонгконг Пост (за мали цел) Тоа обично трае 37
78 / многу200 парчиња / многу"$15 исклучување по $150 цел" Freebleshipping!! злато позлатен Прилагодливи Прстен Накит
*направени од Тибетската сребро.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*едноставен начин,*ам
YHD71300 Мода корејски Накит Трипарче Костим Отворање на Заеднички Прстени Фабрика Акции трговија на Голем
35 / многу100 парчиња / многу"$15 исклучување по $150 цел" 10мм подлога база прилагодливи прст прстен наоди freesh
Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит
Удобно Се Вклопуваат : Комбинирање Со Ергономски, Носат Удобно Ви Благодариме!НАКИТ ОДРЖУВАЊЕAVIOD ХЕМИКА
MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#, 9# Тежина 7.4 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор
канал накит,слон ѕвони,ѕвони сребро 925,зглоб прстен,sterling silver прстени,anillos де plata 925,волфрам прстен 2015 Висо
Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Ник
Материјал : Кристал Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина : Големина : 9*20 мм Прои
Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Ник
По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister стран
ПРОИЗВОД НАСТАВАПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 412 (Можете да оставите порака за она што