.

Големина : 45СМДобредојдовте во продавница да се купи
1 Pair 3.5 см Мода Платно Чевли За Blythe Кукли Каузална Чевли За Барби Кукла Куќа Мини Чевли За 1 / 6 BJD Кукла Дода
1.висина : околу 25см.2.боја : исто како фото3.Стоката се пополни : 100% зелена заштита на животната средина ПП
Т тој перики големина е 15cm*100cm Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња, за 1 / 4 кукла главата треба 1.5
И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не грижете се, ќе можете pls контакт со мене п
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.Повратни инф
контакт со нас на : 1 ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на и
Опис : 1.Големина : 100 CM; 2.Материјал : мека кадифен; 3.Фил : 100% високо квалитетни PP памук; 4.Пакување : 1piece / мно
Големина Детали Големина : За 1 / 3 BJD Кукла 1 / 3 големина перика одговара кукла главата обем : за 2224cm Топло с
Пакет вклучуваат : целосно голи куклаТелото е редовна тело
Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge...
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако се земе голема цел,ние ќе бро
Пакет вклучуваат : глава само
Опис : во Овој дел е крпа подлога домашно милениче мачка занает играчка, супер симпатична спиење мачка и
Материјал : висок квалитет суровина, меки силиконски гел, се чувствуваат добро, безбедно и нетоксични Ст
Пинк Формално Свадба се Облекуваат За Барби Кукла Мултислој Чипка Кристал Облека За Барби куклена куќа
Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит
НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!BEIOUFENG Пеперутка Дизајн Лак Вратоврска Кукл
Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И С
Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слобод
Шарени Изглед Бебе Кадифен Играчки Грашок во облик на перница за Бебе Безбедност Стол Мека Полнети Кукл
Рачно Изработени Среќен Божиќ Облека За Blythe Кукла Се Облекуваат & Red Hat Високи Потпетици Чевли Облека За
Повратни информации и услуги на клиентите : Почитувани купувачот, ние ви благодариме за вашиот бизнис...
2 Шрафцигер : се користи за навртки , и се користи во зглоб на вратата на колиба .5 , Владетел : се користи за
Должина од околу 26cm, може да навлезат во телото да го фати бебето во внатрешноста на гумени бендот Суров
Предмет : Kawaii Flashig Еднорог Кадифен ИграчкиГолемина : 55cmМатеријал : кадифенФил : pp памукБоја : како на слик
Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја)
Случаен опции за додатоци на облека како лента, cording, fastener итн.
Најновите Силикони Раѓа Кукла Реални Новородено Бебе 55cm Убав Bebe Раѓа Кукли Роденден на Божиќ Подарок Brin