.

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTE370 М
Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст
Производство : Индискиот Накит Симпатична Цинк Легура Зелена Црвена Смола Обетки Мода Brincos Grandes за ЖениТ
производите може да се прилагоди поради различни национални политики во различни земји, на царинските
Опис : Материјал : Австриската Кристал, Боја : како на сликата Earring Големина : 20*8мм Количина : 1 парче Состо
1 / Име На Производ : Обетки2 / Големина : 1.4 cm*7mm , Тежина : 7g / пар3 / Материјал : Нерѓосувачки Челик4 / Количи
Добредојдовте во нашите Продавници!ИзвестувањеНие гарантираме сите наши производи се во добра состојб
Тежина : 12.90 gМатеријал : Сваровски кристали легура позлатен златоПрашања од клиенти1 како да се задржи с
[xlmodel][производи][40535][xlmodel][производи][40535][xlmodel][производи][40535][xlmodel][производи][40535][xlmodel][производи][40535][xlmodel][
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас Ние се обидуваме се потрудиме да се пр
Повратни информации 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни email или chat на Tra
Ви благодариме! : ) Ви благодариме за среќен шопинг.00 ДОЛАРИ на руската Федерација преку e Packet.00 ДОЛАРИ, ве
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 513 дена да пристигнат.Ве молиме о
Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода
Бои : СликаМатеријал : АлуминиумскиПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци,ПартијаПовеќе За ПроизводотЦ
Афро Earring & Шарм парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч
Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода
Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода
Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Ако сте задоволни со производи,среќни со д
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : Акрилна Боја
Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,
Топло Прашува: 1.Ние и ветуваме на објекти што сте го добиле се во добра состојба,или ние ќе рефундирање
ние ќе го организира наплата или замена по проверка .Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услов
Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак
Ние ќе го цениме тоа многу можете да оставите порака за да побарате од нас, ние ќе ви одговори во времеИн