.

WT P690 Природни зголеми кварц црна ахат опал точка pendant модата убави точка шарм pendant за жени, изработка на
Царина & должност1 Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа Увозни давачки, даноци и други сопстве
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.Ако сакате овие брз начин, pls слободно контак
Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да
WT P691 Природни chrysoprase жад камен приврзоци мода chrysoprase триаголник форма приврзоци во 24k злато позлатенТоч
Местото било име или збор што би сакале на овој обичај име ѓердан да покажат малку на кој сте вие и вашат
ОПИСИме : ЃерданСтоковните материјал : Метал & кожаСостојба : 100% НОВИГолемина : 4.5 X3.2 см / 30 gПакет : спакув
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Ние ќе брод од Кина пост за вредн
1.ФАБРИКАТА ИМЕ : Ztech 2.ПАКУВАЊЕ : OPP вреќа,Картон 3.ЦЕЛ : Нашата продавница Не Мин Цел 4.Експрес транспорт : Ц
Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете..
Стил : Жените ЃерданМатеријал : Алуминиум / КристалноБоја : како на сликатаГолемина на : Должина околу 72cmP
Големина : 32*38.2 mm(1.26*од 1,5 инчи)Тежина : 10.2 gМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да до
Pendant Големина : 3.5x3.8 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 15 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдув
Жешка Игра Лига на Legendes топ LOL Ѓердан Pendant Синџир За Подарок Pendant Накит ЃерданКлиентите Совети : 1.Редовни
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адре
Точка Бр : SS8200 PМатеријал : Нерѓосувачки челикЗемја на Потекло : Гуангжу во Кинатежина : 34g
Кутија Секоја накит, ќе треба исклучителна пакување ЗА ШОПИНГ 1.Ако ви треба брза испорака, ве молиме изб
започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c
Материјал : Смола& Ахат ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 46~55мм Дебелина : 18~23mm Тежина : (Приближно) 13~16g
Материјал : Смола ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 46~55мм Дебелина : 18~23mm Тежина : (Приближно) 12~16g Мета
Ние Брод објекти на светот (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење (2).вк
Материјал : Природни Ахат Титаниум Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 12x12mm Дебелина : 4~5mm Тежина : (П
Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро !Нашиот Магацин.ЦелЦел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост
dongsheng Најновите Игра Змеј На Старец Свитоци V Skyrim Pendant Ѓердан Bijouterie Мажите Cosplay Подарок Додатоци 30 100% Сосе