.

Ве молиме да ја плати во рок од 7days од целЗа Превозот1 Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да
Драги пријатели, ова е Азија Големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате , в
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List " Доколку ви се допаѓа нашата прода
Ние и ветуваме дека ние ќе бидеме секогаш решавање на било какви проблеми за вас Повратни информацииА Н
Совети : Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете погол
кина (cm) (cm) (cm) (cm) ГОЛЕМИНА Рамо Биста Ракав Должина S 29 74 48 M 30 78 49 L 31 82 50 XL 32 86 51 XXL 33 90 52 XXXL
9 6971 (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Симпатична Еднорог Kantai Колекција т кошула светио
Топло Совети : 1.Купувачи од руската Федерација,ве молиме оставете ни го вашето три зборови полно име как
Ви благодариме! Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање ил
Азија Големина S M L XL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 ЕУ големи
(6) Ако не ја прими стоката на време,ве Молиме контактирајте со нас за понатамошна помош.10% Франција го Оц
Бренд : i Dzn♦Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина,Supersoft;♦Мека, удобно, лесно заштита на тк
(6) Ако не ја прими стоката на време,ве Молиме контактирајте со нас за понатамошна помош.Ви благодарам мн
Сите Tshirts се во Азија Големина Помала од НАС и Евро Големина, Pls Проверете ја големината пред да се купи А
Свила содржи 18 видови на амино киселини потребни за човечкото тело, содржат амино киселини на човечка к
Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : Услуги И Плаќања : Превозот : Ние брод на сите наши објекти в
♦За да се обезбеди сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети бе
За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз
Кратки Ракави TНашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инченПовеќе Производи
Ние прифаќаме aliexpress е сите методи за плаќање, Кредитни картички 、webmoney、QIVI и така натаму Овој објект има
Кратки Ракави TНашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инченПовеќе Производи
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен
ние може да спаси многу време преку комуникација ,и тебе и мене Поради разликата помеѓу различни монито
Добредојдовте на нашата продавницаЗабелешка : Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB п
(Освен некои земји и APO / FPO)2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалн
Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е