.

Ќе добиете 20 парчињаСекој шарм е направено од цинк легура метал кој е доведе слободни Мерења : 27mm × 36mm1Ва
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.На
Answer : ___________________________ Note : а Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за
Во вашата услуга!Објект : Златно Жолта Гранат Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Прсте
Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина Ве молиме додадете друга 510 де
Предмет Тип : Накит СетовиПарична казна или Мода : МодаВклучени Дополнителни Ставка Опис : Ѓердан И Earring
Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+ш
Во вашата услуга!Објект : Сребрен Ѓердан Pendant Обетки Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Јасно Виножито Циркон Кр
Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.19 / парчеТре
Т тој Цена само за еден компјутери не за еден пар ако у сакаат 2 компјутери, ве молиме цел 2 компјутери
, велика БРИТАНИЈА : 2540 дена, Бразил и Русија : 3060 дена (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност
ДеталитеНема Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени...
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите праша
2018 Камелија Кожа Tassels Keychain Торба Pendant Автомобил Украси Креативни Подароци Долго Копчето Синџир Тока Коп
Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Големина : 50*14 MM Тежина :
2016 година Врвот Двојно Остава Форма Брадавица Пирсинг Накит, Секси Брадавица Прстен Креативни Панк Тел
Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : цинк Легура,Кристално Кристал;Г
Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days Ако цел$150 , Слободни DHL / EMS / Федекс /
Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари)
Врвен Квалитет316l не ' Рѓосувачки Челик Накит, Булчински Сет18k Злато Свадба Накит Поставите Партија Пода
овој лебдечки шарм за стакло locketГолемина е околу 79mmlocket не е вклученалебдечки шарм сликите се малку згол
Злато Позлатен Накит Сет За Жени / Мажи Свадба Додатоци Пченица Единствен Синџир Ѓердан / Нараквица Сето
Нов Стил на Модата Жените Злато Позлатен Синџири Уникатен Дизајн Злато Кристал Синџири Бикини Тело Син
Мис Zoe рачно изработени Месечината Ѕвезда Мапата Правоаголник Плоштадот Панк Стил Глеѓ Иглички Значка
МОЖЕТЕ ИСТО ТАКА ДА ИЗБЕРЕТЕ STYTLE БРОЈОТ ШТО ГО САКАТЕ
Состојба100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура (олово бесплатно)Бојакако на сликаКоличина : 10pcsГолемина н
Превозот цената не се вклучени обичај такса.Враќање1.Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, п
Ако е нашиот проблем врати стоката .Ali Express утврдено дека продавачот има 7 дена стоки подготвени време, то
Ако изберете Пост Кина транспорт, превезува по воздушен" по 60 дена ќе не прими пакет, ние ќе бидат слобод
com / store / 1941182aliexpress.ТОПЛА ПРОДАВААТ ПРОИЗВОДИ Новина Накит Подароци Кристал Срцето Keychain Keyring Жените Чанта