.

ОПИСИме : RingСтоковните материјал : Метал AlloryСостојба : 100% НОВИГолемина : 2.0 X2.0cm / 8gПакет : Спакувани во opp в
Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings Можете
Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират
Опис : Кристал прстен, од не ' рѓосувачки челик прстен, златен прстенМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик (
Valily Накит Големина На Табелата(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре диј
Бренд : PINJEAS Стил : рачно изработени Прстен Метал Материјал : 100% 925 Sterling silver(Големина : 2mm) Монистра Материј
ROXI Класичен Цвет Жените Прстени ААА Циркон Кристали се Зголеми Златна Боја Елегантни Прстени за Жените
Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добредој
Прстени Големина : приближно 20 21mm, Прилагодлив 3.Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна
Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добредој
Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Нигериската / Етиопската Златна Боја Свадба Партија Прстен Дев
Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трго
Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота Споредете ги вашите ме
Материјал : АлуминиумскиГолемина : Околу 6.5Боја : Злато / Сребрена / Розово злато Позлатен (Другите бои мо
БрендGarilinaМетал18k ЗлатоГлавниот КаменТопаз 12*16 ммГлавната БојаDeep BlueТежина5.85 Грама (циркони & злато)Прст
Спецификација : 1) Големина : микс(1620#)2) MOQ : 50pcs3) Боја : зелена4) Материјали : jade5) Време на испорака : 3 денаПла
Материјал Титаниум челик ( слободен Никел и олово ) големина НАС големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Широк 6.0 mm широк Ви
Опис : Материјал : Цинк Легура+Смола Скапоцен Камен+КС Злато ПозлатенПрстен големина : ве Молиме Провере
925 Sterling Silver Отвори Прстен Темперамент Кит Вметнете Вежба Прстен Мода Накит Трговија На Големо
[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе се обидеме по
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок
Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотогр
фунтасребронакит ,фунта сребрен накит ѕвони, ѕвони ,ѕвони за жените ,anel ,anillos, bague ,aneis ,bijoux, brincos, anel feminino, bagu
Hermosa Накит Класичен Мода се Зголеми Злато 925 Sterling Silver Ангажман Прстени 7#8#9# JZ001
Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов
00 Да DHL / EMS / Федекс / (слободни) 710 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот' дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молим
Метал сребро Главниот Камен Виножито Топаз & White Топаз Главната Боја Multicolor & Бел Прстен Големина (НАС) # 6 7
Точка Законик : J40МатеријалПрстенот со Дијаметар : 17.4 mmАмериканската Големина : 7adjustableКоличина : 6 компју
100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : J46Материјал : Кристал, Од ЛегиранПрстенот со Дијаметар : 1617m
Опис : Лице Прстен Големина : 20x12 mm скапоцен камен големина : 10x8, 3 мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед