.

Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! В
7 V±Во текот тековната заштита 3.*Над 100pcsПревозот од UPSот или Fedex,за 7 дена arrivlal.Производителите продажба 3.1
Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу БрзоЈас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕве
Новите 7" Екран на Допир Digitizer Замена За BQ 7063 G Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпати
Луксузна Флип СТП Кожа Случај Магнетни Паричникот Stadn Покритие за Huawei Media Pad М3 BTVW09 BTVDL09 8.4" Smart Покрие со Ка
Нови 10.1" Таблета За BQ 1008 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклу
купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат не
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса
7 V;2,Стандард на полнење и празнење на 1 C3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет
Карактеристики : 1.Супстрат преку оптички третман, во триниво композитен материјал да се покаже транспа
удобен сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјалПрименливи таблет
Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Високо квалитетни и издржливи3.3 про
Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPSот, FEDEX.Ние не сме одговорни за било обичај данок.Ние стоиме зад сите
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се
*Шест месеци гаранција за гаранција.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или sevices,pls ве молим
LiПолимер Батерија НаБатеријата Систем : Стандарден Капацитет : 3800 mahСтандарден Напон : 3.Зошто да изберет
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се
Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.7 v Бренд : SD Сертификација : CE, Ro Hs материјал : Liполимер б
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се
7 VВлезен Напон : 5 VГолемина : 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Зошто да изберете нас1.Одл
Сертификат : CE, MSDS, RHOS,FCC,UN38.3327090 3.7 v 2500mah полимер литиум јонска батерија со топла продажбаОпис На Производ
За Sony Xperia Таблет Z2 Guard 10.1" Калено Стакло Екран Заштитник Филм 0.26 mm 2.5 D Експлозијадоказ, Анти да се Загрози
Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контакт
Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи & НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌ
) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контак
Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област...
Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и
8 m заспивам ќе биде во ред Водоотпорен : Може да го поддржи 1 час под 200 mm Врнежи Shockproof : го Помине тестот по
Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област Ве
На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс