.

LS060 R1 SX02 LCM 6.0 инчен 2К 1440*2560 TFT LCD екранот панел со MIPI конектор за VRВнимание : Светлото може да се отстрани л
Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата
Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата
Оригинални нови A+ 5.9 инчен 1080 P LS059 T1 SX01 1080*1920 TFT LCD екранот панел со HDMI MIPI возачот одбор со MIPI конектор за VR
Оригиналниот користи мали Одбор на матичната Плоча FPC кабел+Говорникот 100% оригинални поправка pasts за Dooge
Ако не знаете кој сигнал бустер може да работи за вас, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите.О
Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и wir e пренос преку банките) Но ќе мора да плаќаат доп
соберат За i Phone 6 Држачи за Полнење порта Приклучете USB Конектор за Кабел за Податоци за Џек за Слушалки Fl
Axisinternational За Xiaomi Redmi забелешка 4 X Media Tek SF Helio X20 4 GB 64 GB LCD екранот+екран на допир панел digitizer со рамкаЗа SF Helio X
Производ Детали : 1.отворено сигналот на антената2.Погоден за CDMA850 GSM900 DCS1800 PCS1900 WCDMA2100 сигнал бустер3.Натпр
Harding работат тимски член Јадрото (на батерија на мобилен)2.Батеријата Спецификација : УПРАВУВАЊЕТО со пр
Проблеми во 13, нашето решение има два вида : а) пошта производи.За да се одржи контролата на Квалитетот не
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Се враќаНие нудиме 1 месеци Гаранција.Повратни информацииНи
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример,
* Нашите Гаранции не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални рабо
Батериите во согласност со сертификати за сообразност Тие може да го земе LiNi Co Mn(Ni Co Mn 4 : 4 : 2) за да се заме
Сите наши батерии се строго се придржуваат до стандардите и производствени процеси Заштита одбор е ист
дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број .Ние ќе ги остават на следење
Ако доаѓа со посебни околности ( Празници , политика на вредноста , царинските , оддалечена област и така
Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Samsung Галакси S3 I9300 100% Совршено се вклопуваат Замен
По моќ поврзани ,ако LCD не се прикаже или power LED не е вклучен ,тоа значи бустер е дефектен ,ве молиме избере
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.Ние ќе ви даде попуст за в
2 ПАРЧИЊА Конектор за Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Приклучок За xiaomi 1 S 2 Mi2 4 Mi4 4 C Mi4 C 5 Mi5 Забелешка Red
започнетекрајотПосебно Внимание за пакување и Испорака : Пакетот за целосен сет ќе биде поделен на две k
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг
започнетекрајотATNJ ТоплоСовет : 1.Ако сте задоволни и љубов на нашите производи,ве молиме оставете позит
Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно7.Купувачот треба брод на друга адреса
Купувачи се одговорни за дел врати такси превозот на враќање пакети Ако не сте сигурни што ви се прави н
Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот +Микрофон микрофон За Elephone S7 Helio X20 Deca Core 5.5" FHD Беспл
Отпорност : 50Ω ;Изолација : >70dbАмбиентална температура : 10 o C50 o CНапојување : 12 V / 2 A prowerГолемина на : Нето
Вистински слики, во парк, instand испорака Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge...
Доаѓа со заштита на пластична кеса и безбедно пакување .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскат
Hello WZXD Допирајте Стаклото на Екранот на Допир, Стакло Digitizer Предниот Панел Стакло За Леново A3000 A3000 H Леќа
Висок квалитет 228mmx148mm мултидопир капацитивни екран на допир digitizer стаклен панел со USB контролер за полне
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или
Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена отка