.

Идеален за широк спектар на USB уреди, од принтери, веб камери, и хард дискови, на мобилните телефони, ipodов
Спецификација : Чипсет : JM20330Вкупна Големина : 100x17x22mm(L x W x H)PCB Големината(Не вклучувајќи го pin) : 100x17mm (L x W)Ед
Порт Штедачи се совршено решение за разрешување и абење на вашиот опрема HDMI порти поради постојаните пр
Состојба : Нова90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост
Мини USB 2.0 5 Pin Машки да се Женски М F продолжување адаптер90 степениаглеста тип конектор5 жици поврзани вн
Сосема нов и Тестирани во РЕД90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превоз
Адаптер претвора вашиот SATA HDD да стари IDE конекторот плоча со Висок квалитет и шешељ перформанси ...
Сосема нов и Тестирани во РЕД90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превоз
3.5 MM 1 / 8" МАШКИ 2 XLR 3 PIN ЖЕНСКИ АУДИО КАБЕЛКабелот е специјално дизајниран за да обезбеди најостро, најасни
Микро HDMI приклучок Dтип Женски на HDMI 1.4 вид Женски адаптер конверторCONNECTOR1 : MICRO HDMI ЖЕНСКИCONNECTOR2 : HDMI ЖЕНСКИ
Ако ви треба итно, ве молиме контактирајте ме за Препорачана пратка, како што курирската служба DHL, Fed Ex, EM
Сосема нов и Тестирани во РЕД90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превоз
Микро USB 2.0 5 Pin Машки да се Женски М F продолжување адаптер90 степениаглеста тип конектор5 жици поврзани в
Опис На ПроизводотМикро USB Кабел за Податоци овозможува highspeed USB 2.0 цената на пренос, додека истовремено
Вовед : Премиум VGA машкоконженско видео Yкабел поддржува еден VGA сигнал на два монитори...
Сосема Нов висок квалитет на Видео КабелВе молиме проверете ја вашата оригинална лаптоп P / N внимателно
Ако ви треба уред,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го испрати до вашите EMail.Т тој USBtoRS232 Женски кабел
Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое вр
Лаптоп преку USB 3.0 Машки да USB 3.1 Тип C Женски Податоци Конвертор Десктоп USB3.1 ТипC за да го USBC Женската Порт
Сосема Нов висок квалитет на Видео КабелВе молиме проверете ја вашата оригинална лаптоп P / N внимателно
Висок Квалитет на Западен Бакар Говорникот Кабел DIY Аудио Звучници Жица HIFI АУДИО КАБЕЛ
3.5 mm Машки 3,5 мм Машки ПОМОШЕН Жица Помошни Стерео Ткаење Аудио КабелКарактеристики : 1 Со висок заштитен
Спецификации : Погоден за Микрофони, Музички Инструменти, и од Системите за Домашна Забава Сигурен Прен
50 / многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нов Бренд 700pcs / Многу Кристал RJ45 Модуларен Приклучок Мрежен П
Бесплатен превозот од 10 метри 1.6 mm 4 N чист Бакар Жица слушалки кабел аудио interconnect кабел со Тефлон маскаБр
Нови 3,5 мм Двојно Џек Адаптер за да го приклучок за Слушалки за Samsumg за i Phone MP3 Плеер Слушалка Splitter Адаптер
Опис На ПроизводотБесплатен превозот Плоча Плоча 20 Pin USB3.0 Женски Двојна USB 3.0 Женски Кабел за Податоци за
Бренд Нови за 5930511 i Mac 20"A1224 Хард Диск Сензор На Температура НаКабел 9228196 Тестирање : Целосно Тестирани до
Бренд Нови за Хард Диск ТемператураСензор Кабел За i Mac 27" A13125931063 9229223 Тестирање : Целосно Тестирани добри
ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...
Карактеристики : ENЛаборатории SATA III 6 Gbps Кабел се поврзува двете понова SATA III и наследството SATA I, II дисков
Новиот Француски Распоред На Тастатурата За Mac Book Pro 17" A1297 20092011Работи За да : 17" Mac Book Pro A1297 20092011 Состојба :
HDMI 2.0 Лактот кабел 4 K*2К @60 HZ HDMI 2.0 V Машки Надолу & Up Аглеста да HDMI Машки До & Долу Агол Кабел 30cm 60cm 1.8 m 1ft 2ft 6ftК
Промоција на производи само што нудат замена и одржување услуги; наплата не е прифатено (освен погрешно
4 K*2К 60 HZ HDMI 2.0 Машки да HDMI v2.0 Надолу & Up & Лево и Право Аглеста 90 степени Машки HD продолжување Кабел HDMI 2.0 v аг
Спецификација : Должина : 190mm Проред : 0.5 pin број : 14pin Кабел ширина : ≈7mm Конектор : A( На иста страна obverse нас