.

Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата Ние ви п
Вашиот парцела ќе бидат испратени во 15 дена откако ќе го добиете вашите пари .Ако не можете да ги пратите
раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Како д
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.ТЕЖИНАТА НА СТОКАТА Е ГРУБА ПРО
2016 Нова Мода Пролет, Есен Жените се Облекуваат 3 / 4 Ракав V Деколте, Плус Големина 6 XL Домот на Повик Клуб П
Бохемски Се Облекуваат Жените Секси Тетоважа Резервоарот На Врвот Круг O Вратот Галакси Shinny Ѕвезда Печа
Бело Црни Жени Симпатична Принцеза Се Облекуваат Kawaii Кратко Sleeve Чипка Фустани100% Сосема НовБоја : Бело /
Жената се Облекуваат Секси Нишалка Дами Виножито Еднорог Печатени Ракави Вест Pleated Skater 3 D Животинско Те
Жените Летен Фустан Женска Pleated Фустан 3 D Тетоважа Над Коленото Коктел На Минилинија Фустан Капка Крв Пе
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа
Материјал : полиестер Боја : како на сликата еластичен материјалГОЛЕМИНАXS S M L XL cm cm cm cm cm cm Биста 7486 7890 8294
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начи
Зима облекуваат,Жените се облекуваат,Сомот лак зима облекување, Туника партија жените фустан, Црвени, р
* Ние поддршка превозот преку Кина пост / HK пост / UPS / DHL / ФЕДЕКС / EMS,ве молиме овозможи 520 дена да се постиг
Други поврзани со топла стилови : ИспоракаБесплатен превозот од кина пост ,тие се за 2035 дена ако треба по
Амазон човечкото тело референтна големина листа Амазон Меѓународни Човечкото Тело Мерења Големина Лис
100% Купувачи Покаже ^ ^Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци Ако сте поединец ку
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот в
Добредојдовте на нашата продавница! Специфики : (1cm=0.393 инчи)Големина (cm) S M L XL Половината 67 72 77 82 Биста 83 88 9
Пакет : Само 1 парче Облека(Без додатоци, без чанта)[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад
Сите природни raccoon крзно ,ако се допаѓа ,кликнете на сликата !Жените се Облекуваат Плус Големина Жените О
A35959 трговија на Големо 2017 Американски HighEnd Жените Плажа Облечи бутик 100% Свила фустани мушка Везови Фуст
Материјал : 95%Полиестер+5%SpandexТип : ФустанБоја : Шари, ЦрниПакет содржи : 1 ФустанВниманието : 1.Реалниот Обј
Кога ќе итно треба вашата предмети на време, ние можеме да брод од страна на Изразат Испорака.Експрес Ис
Ние работи 6 дена во недели Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за вра
100% сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да
Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе
Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскио
XL : биста 94 sellve 31 должина 91117 рамо 35cmXXL : биста 98 sellve 33 должина 94120 рамо 37cm
ПлаќањеЌе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори сп
Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликув
започнетекрајот на Жените Гроздобер Замав Фустан Карактеристики : Гроздобер Флорални сите Фустан без Р
Сликите на производите се целосно во согласност со оригинален квалитет загарантирана.Ако имате било ка
Големина на ТабелаМерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина Рамо Колковите М 7292 6686 80 94 7696 L 7696 7