.

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас., L
MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,ширина : 7mm Тежина 5.5 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз карто
pls оставете го вашиот телефонски број ,тоа е погодно за пост канцеларија да ве контактираме кога ќе обје
Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет к
Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за ва
Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозникот
Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу...
П : Може ли да брод за алтернативна адреса?A : Да, ве молиме оставете ги вашите алтернативна адреса во Trade Ma
KCALOE Црна Природен Камен Жените Прстени Гроздобер Ретро Накит Антички Сребрена Боја Кристал Кристал Бре
Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј
ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер Автентични 925 Sterling Silver Elegent Шик Цветаат Цреша Цвет Заврши Прстени За Жените Свад
Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : Бела, Сина, Зелена, ЦрвенаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни Ц
Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.Кина Yiwu Сјај Накит Co Ве молиме контактира
Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ако имате било какви прашања за пр
Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен + ААА циркони CZ* Спреч
Со цел да понуди подобра услуга и бидете во тек со најновите промоции и производи, ве Молиме да се претпл
Превозникот ИмеПроценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)EMS513 денаDHL28 денаUPSот28 денаFed Ex28 дена
ако објектот е дефектен, ве молиме можете да изберете за себе.Присутни лицето на кое љубов со оваа невер
Метал : Животната средина Легури, никел слободни , доведе слободниКамен : Вистински Австрија КристалноО
Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите произв
Време На Испорака : 1.Преку Воздух Mail : Генерално 1030 работни дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задо
Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција Ако има п
Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед
За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте г
со ЕМС по испрати околу 1020days ако сакате брзо може да се избере DHL, или ЕМС превозот.
Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тук