.

Испорака1 Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата о
Sinya 925 Sterling Silver Filigree Teardrop Обрачот Dangle Обетки за мајка и сопруга, девојка жениОпис На ПроизводотГрант ваши
Charactor Животинско слатководни бисер накит pendant сребро 925 жени,вистински природен бисер pendant накит сопруга
Напомена : Оваа понуда е за 10pcs 67mm Чоколадо Близнаци бисери остриги, 2 бисери во еден остриги, 20 бисери мо
Sinya Девојки се Зголеми Кварц Нараквица во 925 sterling silver розова кристал еластична алки за Љубител на жените
100% Природно Вино Црвено Гранат Жените Најдобриот Подарок Монистра Линк Синџир Хривнија 6 MM
ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата прод
3 / Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.2 / Понекогаш тоа може да потрае до 47 н
Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, West
Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во
Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трго
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Превозникот
4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки1 Ако немате, Контактирајте со Нас
НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА БИСЕР >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Бисер Ѓердани【Главниот Камен】 : 8mm 100% Природните Слат
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CITRINE >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Цвет Citrine Синџир Ѓердан【Главниот Камен】 : 7x9mm 2 Карат 100% П
Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.Превозникот ИмеПроценето Време на Испорака во С
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CITRINE >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пчела Citrine Прстен【Главниот Камен】 : 5x7mm 1ct Природни Овалн
Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, West
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќ
4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот
Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак
039 инч, 1 инч=25.Кина Yiwu Сјај Накит Co По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бида
По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister стран
LotЗабава Вистински 925 Sterling Silver Природни Креативен Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Ctue Б
LotЗабава Вистински 925 Sterling Silver Прстени за Жените Природни рачно изработени Креативен Дизајнер парична К
Jemmin Широк Свадба Прстен Микро Пломба Круг Кристал Камен Мода Сина И Блескава Прстен Парична Казна 925 Фун
Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов
Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни д
Тип : PendantМетал : Цврсти Sterling SilverОзначени : S925Обложено : Родиум позлатаМетал Тежина : 0.53 ГрамаСкапоцен Кам
Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни д
Олеснување ќе трае долг период на време, па можете да го отстраните ѓердан кога вашето бебе спие или без
Вистински 18mm Рубин Прстени Жена Луксузни 925 Sterling Silver Прстени Женски Свадба Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa
Име на производ Вистински слатководни свадба накит сетови,bohomian свадба бисер хривнија ѓердан поставите