.

Ако објектот isdefected од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од dateof приемот заразмена на нова.Н
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување /
Ако не сте задоволни со нашата објект, врати се прифати, во рок од 14 дена по добивањето на тоа...
COSPOT Бебе Девојки Лето Облека Поставува Т Кошула+Шорцеви Девојка Лето Флорални 2 парчиња Одговара на 0 2 Yr
(но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)Ве потсетам : 1.Голе
Нова Бела Бебе Деца Бебе Девојки се Облекуваат за Партијата Дополнителните Возбудува Бела Мини Фустан S
П : Ако јас се става голема цел, дали има некој попуст?A : Да, голема цел ќе големиот попуст...
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ
Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било др
0" / 48cm L 56 22.Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ.5" / 52cmПријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0 3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америк
Ви благодариме за вашето разбирање Ве молиме овозможи 12 работни дена за нас да одговор.Моден дизајн,100% С
Дете Дете Пеперутка Принцеза Туника Фустан Деца Девојка Долг Ракав Едно Парче 27 YСтил : Бебе Девојка Тун
Ако имате било какви прашања,не отворен спор, може да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга
Лето Бебе Девојки Деца се Облекуваат Polka Точки Пеперутка Принцеза Еденпарче Облека Здолниште 24 Y100% Сосе
Лето Долг Ракав девојка Кошули Секојдневен V деколте, Блузи за Деца 27y деца девојки облека есен пролетго
2017 Девојки Облека Поставува Нови Лето Деца Девојки Облека деца petal ракав вест+Шорцеви 2 ПАРЧИЊА Поставен
2016 Лето Стил Бебе Девојки Облека Поставите Цртан филм Тмаица+Панталона Здолниште 2 парчиња / set Деца Обле
Големина На Врвот Должина(cm) Градите(cm) Должина Панталони(cm)РеференцаВисина(cm)Sleeve(cm) 12 M(80см) 35 52 20 24 M(90cm) 36
Големина информацииПлочка физички мерења, 13 см грешка припаѓаат на нормалата, на возраст само сугерира
Големина на табела,може да се 13cm грешка ( 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 см )Ние треба 37 работни дена за да се подготв
Стр Ова е Пролет и Есен стил,Не се дебели стил.Ве молиме цел според препорачува височина,Не се препорачу
2017 Нови Деца Девојка Есен Зима Цртан Филм Облаци Џемпер Долги РакавиСплетам Овратот Џемпери outwear за дец
Цена : $9.99 $24.98Цена : $8.99 $24.98Цена : $10.87 $27.98Цена : $9.90 $21.99Цена : $10.39 $18.99Цена : $14.90 $22.58Цена : $12.97 $25.61Цена : $13.61 $27.98
Младата Бебето Девојки Облека Поставите Памучни Блузи Кратко Sleeve Шорцеви Ракави Летна Облека 2 ПАРЧИЊА
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав
3 T укажуваат на тоа 100cm висина4 T укажуваат на тоа висина 110cm6 T укажуваат на тоа висина 120cm8 T укажуваат на т
Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град .Можете да проверите
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обично се потребни околу 2545 работни дена, ве молиме да бидете трпеливи, о
Кинески Стил Девојки Лето Вечер Партија Фустани Принцеза се Облекуваат Девојка Цветни Печатење на Обле
Материјал : 100% памукГолемина : 9 M 12 M 8 M 24 M 2 T 3 T 4 T 5 T 6 TБоја : сликаПакетот вклучува : 1pcsАко постои царински т
100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето (Со исклучок на contrived dam