.

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификации : Име На Производ : Електромагнетна Енергија РелеМодел : SRD24 VDCSLВНапон : 24 V DCКо
Најдобар начин е директно онлајн плаќање Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како
Нови 100pcs средна големина Авто Автомобилство Автомобили Брод Камион Сечилото Осигурач Асортиман2А 3А 5 A 7
Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни инфор
Опис : Ова е 12 V 4Канал Реле интерфејс одбор Биде во можност да го контролираат различни апарати и друга о
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Видете слики Употреба : Експеримент, електронски инструмент, нег
20 A БАНКОМАТ Мини Осигурач Авто Автомобил, Брод Мотор Сечилото
30 A БАНКОМАТ Мини Осигурач Авто Автомобил, Брод Мотор Сечилото
За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.
Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потре
5 PCS / Многу Релеи SRU24 VDCSLC 22 F 24 V 5 PIN PCB Тип 24 V DC Моќност Релеи Нови Оригинални
Бесплатен пакет mail M4 T28 BR12 SH1 M4 T28 BR DIP4 нови оригинални само 5
Електрични машини живот=100000 пати11 Вчитување на моќ : 230 W4 Димензија : 47 L80 W69 Hmm12 Кога товарот врати во норм
Забелешка : имаме 60 A ,100 A,150 A ,3 Различни ,ве Молиме, изберете ја видови сакате Опис1 Напон на екранот е носи
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта обично треба 25 65 дена ,проверете за ова : globa
(1) 30 W ЕИ Феритни Главниот Влез 220 V 50 hz Вертикална Монтажа на Електрична Енергија Трансформатор Секој оби
Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант
Ова е bistable (selflocking) реле модул,Предизвика еднаш, реле се повлече (и има);Активира повторно, реле изданија (
Материјал : Електронски компонентиБоја : Видете сликиГолемина : 5.7 cm (L) x 5.5 cm (W)Користење FR4 двострано печа
превозот цена, ве молиме контактирајте со нас Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни email веднаш...
Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Време На Исп
Квалитетот е сигуренВе молиме бидете сигурни да се купиОпис на производот1 : пред да го купат ве молиме у
Packlace вклучуваат : 1 x 10100 A реле радијатор опис на Производот : Големина : 110 × 80 × 80 (mm)Предмет : што важат за о
КарактеристикиГолемина : 12.5 mm(L) X 7.5 mm(W) X 10 mm(H)Серпентина напон : 12 VСерпентина струја : 12.5 маТерминали Обли
DEN 479.00 504.00
Достапно.
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир