.

Состојба : brandeнова мода циркон обетки, трговија на големо цена;Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубн
Ова се нашите цели .ви благодариме за вашиот understading.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ак
Клучни шарм steampunk мода обеткиДоведе & nickle слободниСлики : Повратни информации и Повратни информации е ва
Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson н
Античкиот бои битлси и брзини steampunk мода earringДоведе & nickle слободниСлики : Повратни информации и Повратни
Материјал : 925 Sterling SilverПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholes
Опис : Овој пар на родиумпозлатен, родиум&злато мешани позлатен студ обетки се идеален подарок за љубите
Опис:Овој пар на родиум, позлатени студ обетки е идеален за мешање и поврзување со други парчиња накит
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.НАПОМЕНА :
Бренд Neoglory Накит Материјал Објект Студ Обетки Главниот камен Кристал Големина СтилМоден