.

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци
Температурата мерен опсег : 20 ~ C ~ +85 степен В 2, влажност мерен опсег од 0 ~ 100% RH.2 километри 3 инструкции едн
12 MHz 12.000 MHz 12.000 MHZ 12 M Hz Пасивни Кварц Resonator Кристално Осцилатор HC49 S49 S 3.579545 М 49 S 4 M 49 S 4.096 М 49 S 4.5 М 49 S 4.9152 М 49 S 6
DEN 143.00 158.40
Достапно.
Среќен шопинг почеток!!!
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние само брод да се потврди цел адреси Нарачки обработени навремено по плаќање на пр
,ltdБесплатен Превозот 20 PCS / многу AP2112 K3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна п
5pcs / многу PAM8403 модул Супер дигитален засилувач одбор 2 * 3 W Класа D дигитален засилувач од одборот ефикасн
Similiar Предмети Голема Продажба На Голема Продажба На Голема Продажба На Голема Продажба На Голема Прода
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е п
100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : производство на Електрична компонента Боја : Видете слики
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
Повратни информации1. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купува
Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Ве молиме бидете
Трето компанијата духот на "квалитет и квалитет на живот е основно претпријатие развој" пристап.Рестора
Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои с
1m NTC Thermistor точноста сензор на температура на 10 K 1% 3950 Водоотпорен Сонда
Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата Благодарам многу за вашето време. Како ва
Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци
Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци
DEN 537.60
Достапно.
KB932 QF A0 KB932 QF АО QFP128
DEN 455.04
Достапно.
MDS1525 URH MDS1525 MOSFET СОП8
AM5000 IBJ44 HM BGA Интегрирани чипсет
DEN 360.00
Достапно.
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,
DEN 551.04
Достапно.
FSDM0565 R DM0565 R ДА220